اسامی ۱۵ طرح و پژوهشگر برتر جشنواره خوارزمی اعلام شد

اسامی ۱۰ طرح برگزیده ایرانی و ۵ طرح منتخب خارجی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی معرفی شد.

اسامی 15 طرح و پژوهشگر برتر جشنواره خوارزمی اعلام شد

به گزارش خبرنگار  گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، مراسم معرفی برگزیدگان سی‌و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی امروز با حضور رئیس جمهور برگزار شد. اسامی 15 طرح برگزیده به همراه پژوهشگران آن به شرح ذیل است.

بیشتر بخوانید

تقدیر13 طرح برگزیده جشنواره خوارزمی از سوی رئیس جمهور

 برگزیدگان داخلی و عنوان طرح

1) حسین زمرشیدی برگزیده ویژه نقش موثر در مدون ساختن معماری سنتی ایران با رویکرد طراحی نقوش در هنرهای قدسی، گروه تخصصی معماری و شهرسازی

2) بابک کریمی رتبه اول پژوهش‌های بنیادی، طراحی و ساخت کاتالیزورهای انتخابگر بر پایه ترکیبات مزوحفره منظم و کاربرد آنها در تبدیلات شیمیایی، گروه تخصصی فناوری‌های شیمیایی

3) احیا یاوری، رتبه اول پژوهش‌های کاربردی، سامانه موقعیت‌یاب زمین پایه، گروه تخصصی برق و کامپیوتر

4) غلامحسین طهماسبی رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی، بومی‌سازی و بهبود عملکرد و رفتار کلونی‌های زنبور عسل با استفاده از ملکه‌های اصلاح شده ایرانی، گروه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی

5) محمدرضا شفیعی رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی، معرفی ارقام جدید و برتر گل داودی خوشه‌ای، باغچه‌ای و شاخه بریده، گروه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی

6) لطف‌الله بیگی، رتبه اول طرح های توسعه‌ای، طرح سامانه انتقال نوری POPN ترابیتی، گروه تخصصی برق و کامپیوتر

7) مرتضی نظام آبادی رتبه اول طرح‌های توسعه‌ای، طراحی و ساخت توربین گاز MAP2B گروه تخصصی مکانیک

8) علیرضا ناصری حسینی رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای، طرح بسته تزریق پساب واحدهای نمک زدایی، گروه تخصصی مکانیک

9) سمیرا انصاری رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای، طرح توسعه فناوری و تولید شش داروی نو ترکیب، گروه تخصصی زیست فناوری و علوم پایه پزشکی

10) محمد همتی و رضا ادیبی، برگزیده موفق در تولید ملی، طرح تجاری‌سازی سیستم فیلتراسیون و کنترل مدار هیدرولیک مبتنی بر استانداردهای هوایی

 

اسامی برگزیدگان بخش بین‌المللی و عنوان طرح

1) اریک ویویه رتبه اول پژوهش‌های بنیادی، طرح تحریک ایمنی ذاتی علیه سرطان، گروه تخصصی زیست فناوری  از کشور فرانسه

2) جیان فانگ وانگ، رتبه اول پژوهش‌های بنیادی، طرح نانوکریستال‌های فلزی پلاسما مایع کلویدی، گروه تخصصی فناوری نانو از کشور چین

3) ماجد شرگی، رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی، طرح تجزیه و تحلیل مواد اولیه خورشیدی، گروه تخصصی مواد، متالوژی و انرژی‌های نو از کشور سوئیس

4) کاترینا گاوس، رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی، طرح تصویربرداری تک سلولی از سیگنالینگ سلول T، گروه تخصصی زیست فناوری و علوم پایه پزشکی از کشور استرالیا

5) بورخارد بودل، رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای، طرح نقش لیسه‌ها و سینوباکتری‌ها در پوسته‌های خاک زیستی، گروه تخصصی زیست فناوری و علوم پایه پزشکی از کشور آلمان

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغاتویترین روز سیاسیصفحه ویترین روز
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار سیاسی
مهمترین اخبار سیاسی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال