لیگ برتر کاراته وان چین|حریفان نمایندگان ایران مشخص شدند

چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان لیگ برتر صبح امروز در شانگهای قرعه‌کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

لیگ برتر کاراته وان چین|حریفان نمایندگان ایران مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، لیگ برتر چین از فردا، جمعه 17 خرداد ماه با حضور 574 کاراته‌کا از 76 کشور آغاز می‌شود و بر اساس قرعه‌کشی انجام شده کاراته‌کاهای کشورمان با حریفان زیر مبارزه خواهند کرد:

بخش بانوان

کاتا انفرادی:
در گروه 2 فاطمه صادقی با حریفانی از روسیه، 3 کاتاروی ژاپنی، فرانسه، اسپانیا، چین تایپه، ویتنام، تایلند، ماکائو و نیوزلند دیدار خواهد کرد.
نگین باقری در گروه 4 با کاتاروهایی از کشورهای اسپانیا(2 کاتارو)، ژاپن(3 کاتارو)، فرانسه، ترکیه، آمریکا، اسلواکی و تایلند دیدار می کند.

کومیته انفرادی:
وزن 50- کیلوگرم:
سارا بهمنیار دور نخست با کریستینا کاواکاپولو از یونان و در صورت برد با حریفی از اسلواکی

وزن 55- کیلوگرم:
طراوت خاکسار با تزو یان ون از چین تاپیه و در صورت برد با برنده انگلیس و سوئیس

وزن 61- کیلوگرم:
رزیتا علیپور پس از استراحت در دور اول ، در دور دوم با برنده کرواسی و فنلاند
شیما آل سعدی با جوانا رکویچ از صربستان سپس در صورت برد در دور دوم با یکی از کاراته کاهای مراکش، روسیه و مکزیک

وزن 68+ کیلوگرم:
حمیده عباسعلی دور اول با سوآن ون از چین تایپه و سپس با برنده چین و سوئیس

کاتای تیمی: تیم ایران با ترکیب الناز تقی پور، شادی جعفری زاده و نجمه قاضی زاده با حریفانی از مالزی، هنگ کنگ، چین و روسیه همگروه است.

بخش مردان

کاتا انفرادی: ابوالفضل شهرجردی در گروه 4 با کاتاروهایی از ژاپن(3 کاتارو)، ترکیه، اسپانیا، آلمان، فرانسه، قزاقستان، هنگ کنگ، نیوزلند و آمریکا مبارزه خواهد کرد.

کومیته انفرادی

وزن 60- کیلوگرم:
مجید حسن نیا دور اول با هو لی از هنگ کنگ و سپس با عبدالله الحربی از عربستان

وزن 67- کیلوگرم:
امیر مهدی زاده با دونسیوس ژینوس از یونان و رد صورت برد با برنده قزاقستان و آذربایجان
هامون درفشی پور پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با برنده ونزوئلا و نیوزلند
امیررضا میرزایی دور اول با هیروتو گومیو از ژاپن سپس در صورت با برنده مونته نگرو واسپانیا
سیدعلی کریمی با الکساندر گوتنیک از روسیه در صورت برتری با حریفی از مجارستان

وزن 75- کیلوگرم:
بهمن عسگری دور اول استراحت و در دور دوم با یاسین ساکوری از مراکش و در صورت برتری با یکی از حریفان برزیل، پاکستان و استرالیا
علی اصغر آسیابری پس از استراحت در دور اول، دور دوم با لویجی بوسا از ایتالیا و در صورت پیروزی با یکی از حریفان فرانسه، ژاپن و آلمان

وزن 84-کیلوگرم:
ذبیح الله پورشیب پس از استراحت در دور اول، دور دوم با برات جاکوپی از مقدونیه و در صورت پیروزی با یکی از حریفان فرانسه، عربستان، اسکاتلند
مهدی خدابخشی پس از استراحت در دور اول پف دور دوم با برنده قزاقستان و مونته نگرو
مهدی قراری زاده پس از استراحت در دور اول، دور دوم با آنتوان ایساکائو از بلاروس و در صورت برتری با یکی از حریفان قزاقستان، روسیه، نروژ

وزن 84+ کیلوگرم:
سجاد گنج زاده دور اول با اسلوبودان بتویچ از صربستان و در صورت پیروزی با برنده هلند و پرتغال
صالح اباذری دور اول با فرانکلین مینا از اکوادور و در صورت برتری با برنده روسیه و نروژ دیدار خواهند کرد.

فردا و در نخستین روز این بازی‌ها مسابقات کاتای انفرادی بانوان و کاتای تیمی مردان، اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و 50- و 55- کیلوگرم بانوان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال