مسابقات پومسه بانوان کشور؛ اصفهان برای سومین سال متوالی قهرمان شد

تیم اصفهان برای سومین سال متوالی قهرمان مسابقات پومسه بانوان کشور شد.

مسابقات پومسه بانوان کشور؛ اصفهان برای سومین سال متوالی قهرمان شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، چهاردهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی بانوان کشور از روز شنبه 29 تیرماه و با حضور 323 پومسه‌رو به میزبانی اصفهان در مجموعه ورزشی کوثر آغاز شد و عصر امروز با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید.

این رقابت‌ها امروز در بخش تیمی پیگیری شد و در مجموع بخش تیمی و انفرادی تیم اصفهان با کسب 7 مدال طلا، 2 نقره، 3 برنز و 74 امتیاز قهرمان شد، تیم البرز با 4 مدال طلا، یک نقره، 4 برنز و 52 امتیاز بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد و تیم تهران با 5 مدال نقره، 4 برنز و 35 امتیاز به مقام سوم رسید.

تیم‌های اصفهان «ب»، زنجان، خوزستان، کرمان، مازندران، همدان و فارس نیز به ترتیب در رده چهارم تا دهم قرار گرفتند.

پومسه‌روهایی از استان‌های آذربایجان‌ شرقی، اصفهان (2 تیم)، البرز، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌ جنوبی، خراسان‌ رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند.

گفتنی است، این رقابت‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه نیز در بخش مردان برگزار شد که با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید.

نتایج کامل مسابقات پومسه قهرمانی بانوان کشور به شرح زیر است:

«بخش استاندارد»

رده سنی کمتر از 12 سال:

1- زینب شهریاری (البرز)

2- نرگس بلغند (اصفهان الف)

3- زهرا منصوری (خوزستان) - مریم امیدوار (تهران)

رده سنی 12 تا 14 سال:

1- زهرا خانیان (اصفهان الف)

2- شیما نساجی (اصفهان ب)

3- هستی جعفری (زنجان) - مبینا رییسی (البرز)

رده سنی 15 تا 17 سال:

1- زینب طغیانی (اصفهان الف)

2- تارا مردانی (اصفهان ب)

3- فاطمه بیدکی (البرز) - کیانا نوری (مازندران)

رده سنی 18 تا 30 سال:

1- مرجان سلحشوری (اصفهان)

2- ریحانه عمرانی مقدم (تهران)

3- فاطمه حسام (گلستان) - سارا بوربور (البرز)

رده سنی 31 تا 40 سال:

1- آتوسا فرهمند (البرز)

2- سونا رزاقی (زنجان)

3- زهرا عباس‌پور (تهران) - سیده معصومه حسینی (همدان)

رده سنی 41 تا 50 سال:

1- نرجس شریفی (کرمان)

2-کبری سخایی (قم)

3- زهره افضل (اصفهان الف) - همتا حاجیلویی (البرز)

رده سنی 51 تا 60 سال:

1- رها میربزرگی (البرز)

2- کهین‌دخت لطفی‌پور (فارس)

«بخش ابداعی»

رده‌ سنی کمتر از 14 سال:

1- فاطمه بهرامی (اصفهان)

2- آفاق شاهین (تهران)

3- دنیا حافظی (اصفهان) - آیسا خورشیدی (فارس)

رده‌ سنی 15 تا 17 سال:

1- نسترن رحیمی‌راد (خوزستان)

2- مائده شکوری (زنجان)

3- یاسمن لیموچی (اصفهان) - پریسا سلیمیان (اصفهان)

رده ‌سنی بالای 18 سال:

1- دنیا یزدان‌جو (البرز)

2- فاطمه حسام (گلستان)

3- مرجان تاجی رستم آبادی (اصفهان الف) - رعنا شاهین (تهران)

«بخش تیمی»

رده‌ سنی کمتر از 14 سال:

1- اصفهان

2- تهران

3- خوزستان - اصفهان «ب»

رده‌ سنی 15 تا 17 سال:

1- اصفهان

2- تهران

3- اصفهان «ب» - زنجان

رده‌سنی 18 تا 30 سال:

1- اصفهان

2- البرز

3- تهران - زنجان

رده‌ سنی بالای 31 سال:

1- البرز

2- تهران

3- همدان - اصفهان

برترین‌های این دوره از مسابقات:

بهترین داوران: شبنم میرزایی (مازندران) - مریم کوثری (خراسان رضوی) - فاطمه مهرابی (اصفهان)

بهترین مربی: مهسا مردانی (اصفهان)

تیم اخلاق: خوزستان

بازیکن شیرزن: آیسا خورشیدی (فارس)

فنی‌ترین بازیکن: مرجان سلحشوری (اصفهان)

بهترین سرپرست: مهدی احدپناه (کرمان)

رقابت بخش نایب‌رئیسان هیئت‌های استانی:

1- مریم خلجی پیر (چهارمحال و بختیاری)

2- سیران نصیری (کردستان)

3- زهرا پاریاب (گیلان)

انتهای پیام/ح

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال