معرفی برترین‌های روز دوم از مرحله دوم لیگ برتر دوومیدانی

معرفی برترین‌های روز دوم از مرحله دوم لیگ برتر دوومیدانی

دومین روز از مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر دوومیدانی مردان با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز دوم از مرحله دوم مسابقات لیگ برتر دوومیدانی باشگاه‌های کشور در بخش مردان بعدازظهر امروز (جمعه) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و نفرات برتر چند ماده دیگر مشخص شدند.

اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

* دوی 200 متر

سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، 21.39 ثانیه
محمدحسین ابارقی از مس کرمان، 21.60 ثانیه
رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، 21.87 ثانیه

* دوی 800 متر

پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس، 1:49.91 دقیقه
امید امیریان از مس کرمان، 1:51.19 دقیقه
علی عالمی از سپاهان اصفهان، 1:51.46 دقیقه

* دوی 10 هزار متر

جلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، 34:14.47 دقیقه
مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس، 34:15.78 دقیقه
حسن عابدی از سپاهان اصفهان، 34:34.01 دقیقه

* دوی 400 متر بامانع

مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس، 49.87 ثانیه
حسن نیک‌نظر از دانشگاه آزاد، 51.50 ثانیه
علی عباسپور از دانشگاه آزاد اسلامی، 53.82 ثانیه

* دوی 3 هزار متر با مانع

همایون همتی از پلیمر خلیج فارس، 9:26.01دقیقه
مسلم نیادوست از سپاهان اصفهان، 9:31.22 دقیقه
امیر آذریان از پلیمر خلیج فارس، 9:35.59 دقیقه

* پرش با نیزه

محمدمهدی معتمدنیا از دانشگاه آزاد اسلامی، 4.70 متر
ارشیا مصدقی از پلیمر خلیج فارس، 4.40 متر
حسن فلاح از پلیمر خلیج فارس، 4.40 متر

* پرش طول

حمیدرضا کیا از پلیمر خلیج فارس، 7.45 متر
میثم عبدالله‌پور از دانشگاه آزاد اسلامی، 7.16 متر
هادی مداحی از سپاهان اصفهان، 7.05 متر

* پرتاب نیزه

یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، 72.83 متر
ایوب آرخی از دانشگاه آزاد اسلامی، 69.85 متر
صادق خادمی از مس کرمان، 69.66 متر

* پرتاب دیسک

حسین رسولی از دانشگاه آزاد، 57.98  متر
بهنام شیری از پلیمر خلیج فارس، 56.20 متر
علی شیریان از دانشگاه آزاد، 53.25 متر

* دوی 4 در 400 متر امدادی

سپاهان اصفهان، 3:09.41 دقیقه
پلیمر خلیج فارس، 3:09.76 دقیقه
مس کرمان، 3:19.54 دقیقه

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
کارگزاری فارابی
hamrah aval
triboon