رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)|پایان مسابقات با جابه‌جایی ۲ رکورد ملی/کاپ قهرمانی در خراسان رضوی باقی ماند + نتایج کامل

رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)|پایان مسابقات با جابه‌جایی 2 رکورد ملی/کاپ قهرمانی در خراسان رضوی باقی ماند + نتایج کامل

نخستین دوره رقابت‌های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) گرامیداشت استادعلی باغبانباشی در بخش بانوان با قهرمانی تیم خراسان رضوی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، در اولین دوره رقابت‌های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) گرامیداشت استادعلی باغبانباشی 2 رکورد ملی در رده سنی بزرگسالان و یک رکورد ملی در رده سنی جوانان شکسته شد.

در رده سنی بزرگسالان، ریحانه مبینی در پرش طول با ثبت نتیجه 6.26 متر توانست بار دیگر رکورد ملی این ماده را که پیش از این با حدنصاب 6.17 متر در دست خودش بود بهبود ببخشد. همچنین فائزه آشورپور در 100 متر با مانع با ثبت زمان 13.99 ثانیه رکورد ملی این ماده را که پیش تر با زمان 14.01 در دست الناز کمپانی بود شکست.

در رده سنی جوانان نیز فاطمه زهرا قلعه نویی با ثبت زمان 56:58.02 دقیقه در 10 کیلومتر پیاده روی موفق شد رکورد ملی رده سنی خود را جابجا کند.

100 متر:

حمیده اسماعیل نژاد- گلستان- 11.80 ثانیه

فائزه نسایی- خراسان رضوی- 12.00 ثانیه

ساناز امیری امیری پور - یزد - 12.15 ثانیه

دلنیا بیگم جانی- کردستان- 12.33 ثانیه

سیده شبنم موسوی- مازندران- 12.51 ثانیه

فرنوش آقایی- یزد- 12.64 ثانیه

زهرا رمضانی- مازندران- 12.92 ثانیه

نسرین بهرامی- زنجان- 12.93 ثانیه

100 متر با مانع:

فائزه آشور پور- خراسان رضوی- 13.99 ثانیه

سارا ندافی- فارس- 14.14 ثانیه

پردیس عبدالمحمدی- البرز- 14.85 ثانیه

فائزه طباطبایی- خراسان رضوی- 15.55 ثانی

 فاطمه ادبی- یزد- 16.52 ثانیه

سهیلا اسدالهی- آذربایجان شرقی- 16.91 ثانیه

زهرا صفایی- قم- 17.67 ثانیه

پرش طول :

ریحانه مبینی- اصفهان- 6.26 متر

لهه رحیمی فر- قزوین- 5.58 متر

یمیا پورخلخالی- گیلان- 5.54 متر

سمانه کوهکن- گلستان- 5.53 متر

نسا مرادی گروسی- کرمانشاه- 5.53 متر

مهلا ملائی- خراسان جنوبی-.5.48 متر

زهرا پاریاد- قزوین- 5.33 متر

زهرا حفظی- گیلان- 5.17 متر

400 متر:

ریم محبی- کیش- 56.23 ثانیه

کژان رستمی- کردستان- 58.77 ثانیه

گین پور ولی- اصفهان - 59.38 ثانیه

زینب غفاری- مشهد- 59.77 ثانیه

سعیده باباپور- آذربایجان شرقی- 1:00.75 دقیقه

زل کمار- کرمانشاه- 1:00.95 دقیقه

 سپیده باباپور- آذربایجان شرقی-1:02:54 دقیقه

ستایش یزدانی- خراسان شمالی- 1:04:14 دقیقه

پرتاب وزنه:

لهام السادات هاشمی عباسی- مازندران- 13.02 متر

مریم نوروزی خلاردی- فارس- 12.60متر

ملینا رضایی ملک- مازندران - 12.32 متر

4. زهرا امیدوار- فارس- 11.86 متر

5. زهرا بختیاری-همدان- 11.61 متر

6. لیلا قندانی- اصفهان- 10.57 متر

7. مبینا طاهر خانی- قزوین-10.55 متر

8. فاطمه محیطی زاده- 10.55- متر

1500 متر :

مریم محمودی - زنجان- 4:39.88 دقیقه

فاطمه نصر- اصفهان- 4:40.35دقیقه

حدیثه رئوف - خراسان رضوی - 4:50.84 دقیقه

4. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- 5:01.00 دقیقه

5. زهرا شفیعی-چهارمحال و بختیاری- 5:10.16 دقیقه

6. ستایش امینی- مشهد- 5:12.80 دقیقه

7. فاطمه حسین خانی - مرکزی- 5:24.00  دقیقه

8. عطیه بلوچی- گیلان-5:28.01- دقیقه

5000 متر:

سمیرا خداترس - خراسان رضوی- 19:08.27 دقیقه

ریچهر شاهی- تهران- 19:08.83  دقیقه

شقایق خطیبی - زنجان - 19:22.81 دقیقه

فاطمه چناری- همدان - 19:31.83 دقیقه

5. زهره عبدالحسین افخم-آذربایجان شرقی- 19:56.54دقیقه

6. کوثر قاسمی- کرمانشاه- 20:25.74 دقیقه

7. یگانه پرویزی - اصفهان- 20:29.53 دقیقه

8.نساء دولخانی آذربایجان غربی- 21:01.61 دقیقه

پرش ارتفاع :

مهدیه زعیمی- تهران- 1.65 متر

مینا حسینی-اردبیل- 1.60 متر

زهرا فرخ فال - قزوین -1.55 متر

4. محیا نعیمی- قم - 1.55 متر

5. فاطمه سرافراز- هرمزگان- 1.50 متر

پرتاب دیسک :

ژاله کاردان- اردبیل - 48.77 متر

مهلا محروقی- خراسان رضوی- 46.96 متر

زهرا امیدوار- فارس- 39.09 متر

. مریم نوروزی خلاردی- فارس- 38.06 متر

5. سهیلا سلیمانی- خراسان جنوبی- 37.10 متر

6. الهه گل محمدی- ناشنوایان- 32.62 متر

7. بهناز شریفیان- اصفهان- 30.30 متر

8. زهرا بختیاری- همدان- 30.22 متر

4 در 100 متر امدادی :

خراسان رضوی- 48.25 ثانیه

یزد- 50.17 ثانیه

4. گلستان- 51.62 ثانیه

10 کیلومتر پیاده روی:

زینب احدی- همدان- 54:15.00 دقیقه

طمه شعبانلو- همدان- 56:51.03 دقیقه

طمه زهرا قلعه نویی- تهران - 56:58.02 دقیقه(حد نصاب قبلی،صبا فرمانپور(59:03،3 )1399/7/4)

4. ملیحه بختی- اصفهان- 57:58011 دقیقه

5. مهشاد فرمهینی- مرکزی- 1:03:37.02 ساعت

6. حمیده ملکی- مرکزی- 1:08:01.06 ساعت

 400 متر با مانع: 

شهلا محمودی- قزوین-1:01.62 دقیقه

کژان رستمی- کردستان- 1:05.03 دقیقه

عاطفه صدر- آذربایجان شرقی - 1:10.14 دقیقه

4. یاسمین نعیمی راد- مشهد- 1:13.12 دقیقه

5. فائزه اعتمادی- بوشهر- 1:14.30 دقیقه

200 متر:

مریم محبی- کیش - 25.40 ثانیه

ساناز امیری پور- یزد- 25.92 ثانیه

نوش آقایی- یزد - 26.10 ثانیه

4. سپیده باباپور- آذربایجان شرقی-26.77 ثانیه

5. فرشته کافی مقدم- هرمزگان- 27.32 ثانیه

6.غزل گمار- کرمانشاه- 27.44 ثانیه

7.شیلان غلامی- کرمان- 27.52 ثانیه

8. سارا آسیابانی-آذربایجان غربی- 27.78 ثان

هفتگانه:

سمیرا خجسته - خراسان رضوی- 4360 امتیاز

فائزه طباطبایی- خراسان رضوی -4292 امتیاز

صدف آقاجانی- کردستان-4279 امتیاز

4. مارال عطاردی کیا- تهران -3967 امتیاز

5. مریم خوش نیت- همدان- 3247 امتیاز

6. نازنین مالکی- هرمزگان-2288 امتیا

پرتاب نیزه:

زهرا صیادی - کهگیلویه و بویراحمد- 39.38 متر

سحر ضیایی- کهگیلویه و بویر احمد -39.08 متر

فاطمه پودراتچی- مازندران- 36.53 متر

4. صبا عظیمی- چهارمحال و بختیاری -35.89 متر

5. فاطمه علیزاده- اصفهان- 34.51 متر

6. نادیا مظلوم زاده- بوشهر-32.55 متر

7. فائزه فیض آبادی- کرمان- 30.48 متر

8. دنیا کهنه پوشی- کردستان- 29.53 م

800 متر:

دستاربندان - خراسان رضوی-2:11.85 دقیقه

ساجده فانی- ایلام - 2:14.33 دقیقه

نگین ولی پور- اصفهان - 2:20.49 دقیقه

4. یاسمن اصغری- مشهد-2:26.26 دقیقه

5. فاطمه حسین خانی- مرکزی-2:27.69 دقیقه

6. ستایش یزدانی- خراسان شمالی- 2:29.06 دقیقه

7.سعیده باباپور - آذربایجان شرقی- 2:31.12 دقیقه

8. عطیه بلوچی- گیلان- 2:39.00 دقیقه

3000 متر مانع:

فاطمه نصر - اصفهان-11:05.01 دقیقه

حدیثه رئوف- خراسان رضوی - 11:32.28 دقیقه

سمیرا خداترس- خراسان رضوی - 11:34.08 دقیقه

4. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- 12:09.13دقیقه

5. ستایش امینی- مشهد- 12:40.03 دقیقه

6. زهرا شفیعی- چهارمحال و بختیاری- 13:13.00 دقیقه

7.معصومه موسوی- البرز- 14:11.01 دقیقه

پرش سه گام:

🥇سارینا ساعدی - تهران - 12.40 متر

🥈ریحانه مبینی- اصفهان - 12.38 متر

🥉حدیث احمدی سلطان آباد- اردبیل- 12.08 متر

4. مریم کاظمی- یزد- 11.95 متر

5. زهرا حفظی- گیلان- 11.56 متر

6. سلما سلطانی- گلستان - 11.55 متر

دو 10000 متر:

پریچهر شاهی - تهران -44:17.52 دقیقه

فاطمه چناری- همدان - 44:21.97 دقیقه

زهره عبدالحسین افخم- آذربایجان شرقی- 45:09.77 دقیقه

4. یگانه پرویزی - اصفهان- 45:18.67 دقیقه

5. کوثر قاسمی- کرمانشاه- 45:50.18 دقیقه

6. انوشه ذوالفقاری- مشهد- 46:17.50 دقیقه

7.الهه سینکانی- البرز- 47:06.55 دقیقه

پرش با نیزه:

مهسا میرزا طبیبی - تهران - 3.95 متر

سمیرا کردعلی- یزد - 3.30 متر

فاطمه خدایی- یزد- 2.90 متر

پرتاب چکش:

ریحانه آرانی - تهران - 52.29 متر

مهدیه حکمت سرا- تهران52.25 متر

مائده مومنی- گلستان- 43.02 متر

4. ملیکا نوروزی- البرز- 41.84 متر

5. مهلا محروقی- خراسان رضوی- 41.40 متر

6. زهره فرزین بقا - مشهد - 37.72 مت

در 4 در 400 متر امدادی:

خراسان رضوی - 4:08.67 دقیقه

مشهد- 4:16.09

آذربایجان شرقی- 4:21.11 متر

4. اصفهان- 4:39.08 متر

نتیجه تیمی:

1- خراسان رضوی-(6طلا_4نقره-2برنز) قهرمان

2- تهران (5طلا_2نقره_1برنز) نایب قهرمان

3- اصفهان (2 طلا 2نقره 2 برنز) سوم

.4- قزوین-(1طلا_1نقره_1برنز)

5- اردبیل-(1طلا_1نقره_1برنز)

6 ـ کهگیلویه و بویر احمد-(1طلا_1نقره)

انتهای پیام/ش

 
پربیننده‌ترین اخبار استانها
اخبار روز استانها
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
Hamrah avval
رازی
دلستر
بلیط هواپیما
triboon