پایان مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی با معرفی نفرات برتر

پایان مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی با معرفی نفرات برتر

مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی عصر امروز با معرفی نفرات برتر اوزان مختلف به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در روزهای 26 و 27 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد. در پایان این رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

لازم به ذکر است بین نفرات سوم مشترک، برای مشخص شدن نفر صاحب سهمیه جام تختی مسابقه برگزار شد.

55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی (خوزستان)، 2- مهدی جواهری (قم)، 3- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد)، 4- محمدهادی شعبانی (فارس)، 5- سجاد گزمه (گلستان)، 6- مهیار چراخی (قم)، 7- یونس عیسی بیگ‌لو (توابع تهران) و مهدی احدی گیلان (دیسکالیفه)

60 کیلوگرم: 1- امیرحسین خوانساری (خوزستان)، 2- محمد نوربخش (تهران)، 3- علیرضا اسدی (اصفهان)، 4- محمد حسیوند (خوزستان)، 5- مصطفی بابایی (تهران) و محمدرضا آقانیا (مازندران)، 7- امین مرادخانی (آذربایجان غربی)، 8- محمد مهرابی (لرستان)، 9- مهدی نجاتی (قم) و 10- حمیدرضا کرمی (لرستان)

63 کیلوگرم: 1- بهنام مرادی (خوزستان)، 2- امید علیایی (اردبیل)، 3- محمدمهدی کشتکار (فارس)، 4- محمد حاجیوند (خوزستان)، 5- اشکان میرکاری (لرستان) و علی گوران (فارس)، 7- علیرضا کارگر (فارس)، 8- عباس چنانی (خوزستان)، 9- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری) و 10- محمد مهدی عزیزمحمدی (همدان)

67 کیلوگرم: 1- رضا عباسی (البرز)، 2- شاهین بداغی (خوزستان)، 3- کرامت عبدولی (خوزستان)، 4- مهدی یاری‌فر (زنجان)، 5- ابراهیم اسحقی (چهارمحال و بختیاری)، 6- محمدامین جبالی‌فر (قم)، 7- ایمان داودی (فارس)، 8- مصطفی گلاوی (سیستان و بلوچستان)، 9- امیرحسین عرب (قزوین) و 10- مجتبی ولی الهی (مازندران)

72 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی (خوزستان)، 2- میلاد ندایی (اردبیل)، 3- محمدرضا رستمی (فارس)، 4- سجاد بنادری (خوزستان)، 5- برهان بهرام‌زاده (توابع تهران) و علی عزیزی (مازندران)، 7- وحید میرفتح اللهی (تهران)، 8- احمد خراسانی‌پور (خراسان جنوبی)، 9- آرمین قره صوفی (قم) و 10- حسین محمودی (تهران)

77 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده (قم)، 2- محمدمهدی هداوند (تهران)، 3- عارف حبیب‌اللهی (تهران)، 4- عظیم گرمسیری (خوزستان)، 5- علی‌اکبر عصمتی (گلستان) و حمیدرضا جعفری (فارس)، 7- محمد محمودی (تهران)، 8- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)، 9- رضا عادلی‌نژاد (خوزستان) و 10- علیرضا ارقش (خوزستان)

82 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان)، 2- سیداحسان موسوی (خوزستان)، 3- امیرمحمد ذاکریان (سیستان و بلوچستان)، 4- نریمان مهمدی (خوزستان)، 5- علیرضا مرادی (یزد) و رضا قهرمانی‌زاده (مرکزی)، 7- سجاد زارعی (خراسان رضوی)، 8- سیدمحمدحسین جلالی (قم)، 9- نیما پاشایی (آذربایجان غربی) و 10- محراب مهمان‌دوست (خراسان رضوی)

87 کیلوگرم: 1- حمیدرضا بادکان (تهران)، 2- آرشام بهرام‌زاده (البرز)، 3- حسین پاکدین (مازندران)، 4- سیدمهدی هاشمی (خراسان رضوی)، 5- علی خلیل‌زاده (مازندران) و عرفان ملازاده (تهران)، 7- ابوالفضل شریفی (مازندران)، 8- علیرضا غفاری (فارس)، 9- امیرعباس شرافتی (تهران) و 10- محمد مختاری (مرکزی)

97 کیلوگرم: 1- حسین شکری (فارس)، 2- مهدی فلاح (تهران)، 3- وحید دادخواه (خراسان رضوی)، 4- میثم ترکمان (تهران)، 5- میلاد سلیمی زند (کردستان) و داود فلاحی (هرمزگان)، 7- محمد رسولی (تهران)، 8- غلامرضا بلالی (اردبیل)، 9- ابوالفضل اصغری (توابع تهران) و 10- امیرمحمد نوروزی (توابع تهران)

130 کیلوگرم: 1- آرمان علی‌زاده عبدولی (خوزستان)، 2- پارسا نظری (خوزستان)، 3- علیرضا حسنوند (لرستان)، 4- مهدی حسین‌پور (مازندران)، 5- سجاد موسوی (خراسان رضوی) و صابر مرادپور (تهران)، 7- مسعود برزگر (منطقه آزاد اروند)، 8- سمکو قربانی (کردستان)، 9- نوید اله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) و 10- محمد حسنوندی‌پور (لرستان).

سه نفر نخست این مسابقات مجوز حضور در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی را که اسفند ماه برگزار خواهد شد، به دست آوردند.

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
بیمه ملت
بیمه دات کام
الی گشت
مادیران
ایران پرس
triboon
بلیط هواپیما