برنامه کامل بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در پایان دیدارهای پلی‌آف بین قاره‌‌ای

برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2022 در پایان دیدارهای پلی‌آف بین قاره‌‌ای

با صعود تیم ملی کاستاریکا به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، چهره‌ تمامی تیم‌های راه‌یافته به جام بیست‌و‌دوم مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با پیروزی یک بر صفر تیم ملی کاستاریکا برابر تیم ملی نیوزیلند در دومین بازی پلی‌آف بین قاره‌ای جام جهانی 2022 چهره تمامی تیم‌های راه‌یافته به جام بیست‌ودوم مشخص شد. کاستاریکایی‌ها سه‌شنبه شب در قطر نیوزیلند را با نتیجه یک بر صفر شکست دادند و برای ششمین بار به جام جهانی صعود کردند.

به این ترتیب گروه‌های هشت‌گانه جام جهانی 2020 و برنامه کامل این مسابقات که از روز 30 آبان آغاز خواهند شد به شرح زیر است:

مرحله گروهی

30 آبان
سنگال - هلند، ساعت 13:30، ورزشگاه الثمامه
انگلیس - ایران، ساعت 16:30، ورزشگاه بین‌المللی الخلیفه
قطر - اکوادور، ساعت 19:30، ورزشگاه البیت
آمریکا - ولز، ساعت 22:30، ورزشگاه احمد بن علی

اول آذر
آرژانتین - عربستان، ساعت 13:30، ورزشگاه لوسیل
دانمارک - تونس، ساعت 16:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
مکزیک - لهستان، ساعت 19:30، ورزشگاه 974
فرانسه - استرالیا، ساعت 22:30، ورزشگاه الجنوب

2 آذر
مراکش - کرواسی، ساعت 13:30، ورزشگاه البیت
آلمان - ژاپن، ساعت 16:30، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
اسپانیا - کاستاریکا، ساعت 19:30، ورزشگاه الثمامه
بلژیک - کانادا، ساعت 22:30، ورزشگاه احمد بن علی

3 آذر
سوئیس - کامرون، ساعت 13:30، ورزشگاه الجنوب
اروگوئه - کره جنوبی، ساعت 16:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
پرتغال - غنا، ساعت 19:30، ورزشگاه 974
برزیل - صربستان، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

4 آذر
ولز - ایران، ساعت 13:30، ورزشگاه احمد بن علی
قطر - سنگال، ساعت 16:30، ورزشگاه الثمامه
هلند - اکوادور، ساعت 19:30، ورزشگاه خلیفه
انگلیس - آمریکا، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت

5 آذر
تونس - استرالیا، ساعت 13:30، ورزشگاه الجنوب
لهستان - عربستان، ساعت 16:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
فرانسه - دانمارک، ساعت 19:30، ورزشگاه 974
آرژانتین - مکزیک، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

6 آذر
ژاپن - کاستاریکا، ساعت 13:30، ورزشگاه احمد بن علی
بلژیک - مراکش، ساعت 16:30، ورزشگاه الثمامه
کرواسی - کانادا، ساعت 19:30،‌ ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
اسپانیا - آلمان، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت

7 آذر
کامرون - صربستان، ساعت 13:30، ورزشگاه الجنوب
کره جنوبی - غنا، ساعت 16:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
برزیل - سوئیس، ساعت 19:30، ورزشگاه 974
پرتغال - اروگوئه،‌ ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

8 آذر
هلند - قطر، ساعت 18:30، ورزشگاه البیت
اکوادور - سنگال، ساعت 18:30، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
ولز - انگلیس، ساعت 22:30، ورزشگاه احمد بن علی
ایران - آمریکا، ساعت 22:30، ورزشگاه الثمامه

9 آذر
تونس - فرانسه، ساعت 18:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
استرالیا - دانمارک، ساعت 18:30، ورزشگاه الجنوب
لهستان - آرژانتین، ساعت 22:30، ورزشگاه 974
عربستان - مکزیک، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

10 آذر
کرواسی - بلژیک، ساعت 18:30، ورزشگاه احمد بن علی
کانادا - مراکش، ساعت 18:30، ورزشگاه الثمامه
ژاپن - اسپانیا، ساعت 22:30، ورزشگاه بین‌المللی الخلیفه
کاستاریکا - آلمان، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت

11 آذر
کره جنوبی - پرتغال، ساعت 18:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
غنا - اروگوئه، ساعت 18:30، ورزشگاه الجنوب
کامرون - برزیل، ساعت 22:30،‌ ورزشگاه لوسیل
صربستان - سوئیس، ساعت 22:30، ورزشگاه 974

مرحله یک هشتم نهایی

12 آذر
بازی چهل‌ونهم: صدرنشین گروه A - تیم دوم گروه B، ساعت 18:30، ورزشگاه خلیفه
بازی پنجاهم: صدرنشین گروه C - تیم دوم گروه D، ساعت 22:30، ورزشگاه احمد بن علی

13 آذر
بازی پنجاه‌ودوم: صدرنشین گروه D - تیم دوم گروه C، ساعت 18:30، ورزشگاه الثمامه
بازی پنجاه‌ویکم: صدرنشین گروه B - تیم دوم گروه A، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت

14 آذر
بازی پنجاه‌وسوم: صدرنشین گروه E - تیم دوم گروه F، ساعت 18:30،‌ ورزشگاه الجنوب
بازی پنجاه‌وچهارم: صدرنشین گروه G - تیم دوم گروه H، ساعت 22:30، ورزشگاه 974

15 آذر
بازی پنجاه‌وپنجم: صدرنشین گروه F - تیم دوم گروه E، ساعت 18:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی پنجاه‌وششم: صدرنشین گروه H - تیم دوم گروه G، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

مرحله یک چهارم نهایی

18 آذر
بازی پنجاه‌وهفتم: برنده دیدارهای 49 و 50، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل
بازی پنجاه‌وهشتم: برنده دیدارهای 53 و 54، ساعت 18:30، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

19 آذر
بازی پنجاه‌ونهم: برنده دیدارهای 51 و 52، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت
بازی شصتم: برنده دیدارهای 55 و 56، ساعت 18:30، ورزشگاه الثمامه

مرحله نیمه نهایی

22 آذر
بازی شصت‌ویکم: برنده دیدارهای 57 و 58، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

23 آذر
بازی شصت‌ودوم: برنده دیدارهای 59 و 60، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت

26 آذر
دیدار رده‌بندی، ساعت 18:30، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

27 آذر
دیدار فینال، ساعت 18:30، ورزشگاه لوسیل

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
فلای تو دی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
ایران پرس
triboon
بلیط هواپیما
بانک کارآفرین