معرفی نفرات برتر روز نخست مسابقات کاراته قهرمانی کشور در رده پایه پسران


معرفی نفرات برتر روز نخست مسابقات کاراته قهرمانی کشور در رده پایه پسران

روز اول رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور در رده‌های سنی پایه پسران در استان گلستان برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، روز اول رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال (رده امید) پسران پنجشنبه 6 مرداد در استان گلستان برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکار منتخب استان‌ها برگزار خواهد شد و در نهایت مدال‌آوران مسابقات به همراه دو ورزشکار منتخب کادر فنی و یک ورزشکار مدال‌آور مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان 2021 (به شرط شرایط سنی) به مرحله بعد انتخابی تیم ملی راه پیدا می‌کنند.

نفرات برتر روز اول به شرح زیر هستند:

کاتا انفرادی نوجوانان:
1- بردیا وقار از استان تهران (مجموعه فرهنگی ورزشی میهن)
2- ابوالفضل شیخ‌الشعاعی از استان کرمان
3- دانیال علی مرتضی از استان خراسان جنوبی
3- سیدمحسن محمدی از استان تهران (مجموعه فرهنگی ورزشی میهن)

وزن 52- نوجوانان:
1- محمدامین ایرانی از استان تهران
2- معراج صبا امیدی از استان گیلان
3- محمدرضا حاجی یوسفی از استان یزد
3- امیرمحمد کلاه‌دوز از استان یزد

نفرات منتخب کادر فنی:
1- ابوالفضل تمدن‌زاده از استان فارس
2- محمدمهدی گودرزوند چگینی از استان قزوین

وزن 57- نوجوانان:
1- محمدامین الاسلامی از استان مازندران  
2- طیب کهنوجی از استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)
3- طاها احمدبیگی از استان تهران
3- سبحان فراهانی از استان مرکزی

وزن 63- نوجوانان:
1- محمدمهدی عبدالرحیمی از استان تهران (باشگاه فرهنگی ورزشی میهن)
2- آرمین یوسفی نیکو از استان خوزستان
3- مهدی حسین‌زاده از استان مازندران
3- امیرصالح انصاری از استان مازندران

 نفر منتخب کادر فنی:
1- کیارش پوریا از استان البرز

وزن 70- نوجوانان:
1- محمدماهان خاص امیری از استان لرستان
2- سیدعلیرضا آقایی از استان تهران
3- شاهین عیدی از استان اصفهان
3- کمیل مسعودی از استان کلستان

نفر منتخب کادر فنی:
1- امیرعلی مهدنور از تهران

وزن 70+ نوجوانان:
1- محمدمهدی میرزائی از استان قزوین
2- ابوالفضل دستمردی از استان گلستان  
3- محمدرضا فتحی از استان کرمانشاه  
3- بهزاد سورنا از استان گیلان

 نفرات منتخب کادر فنی:
1- احسان کر از استان گلستان
2- ابوالفضل توکلی از استان کرمان

کاتا انفرادی جوانان:
1- پوریا یعقوبی از استان مرکزی
2- رضا یعقوبی از استان گیلان
3- متین یکتا محمدی از استان قم
3- محمد گل از استان گلستان

وزن 55- جوانان:
1- رضا نصری همپا از استان البرز
2- اشکان گنجعلی از استان سیستان و بلوچستان
3- امیرمحمد شهرامیر از استان کرمانشاه
3- مبین خاک دامن منفرد

نفر منتخب کادر فنی:
1- علی زینلی از استان قزوین
2- ابوالفضل همدم جو از استان کرمان

وزن 61- جوانان:
1- معید محمد مقضی از استان اصفهان
2- محمد رجبی ارهانی از استان البرز
3- محمدمهدی برنجی از استان لرستان
3- شهداد پورسلیمانی از استان تهران

 نفر منتخب کادر فنی:
1- حسین وفا از استان تهران
2- وهاب شاهمیر از استان البرز

وزن 68- جوانان:
1- محمدجواد صفری از استان کرمانشاه
2- امیدرضا درویش از استان گیلان
3- امیر نویدنیا از استان همدان
3- محمدرضا گنج‌زاده از استان تهران (مجموعه فرهنگی ورزشی میهن)

رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا 2022 طی روزهای 25 لغایت 29 آذر 1401 در تاشکند ازبکستان خواهد شد.


انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
فلای تو دی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
triboon
بلیط هواپیما
بانک کارآفرین