معرفی نفرات برتر روز دوم رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور رده‌های پایه پسران و دختران


معرفی نفرات برتر روز دوم رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور رده‌های پایه پسران و دختران

روز پایانی رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور رده‌های سنی پایه پسران و دختران برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، روز دوم (پایانی) رقابت‌های قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال (رده امید) پسران، پنج‌شنبه و جمعه، 6 و 7 مرداد در استان گلستان برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکار منتخب استان ها برگزار شد و در نهایت مدال آوران مسابقات به همراه 2 ورزشکار منتخب کادر فنی و یک ورزشکار مدال آور مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان 2021 (به شرط شرایط سنی) به مرحله بعد انتخابی تیم ملی راه پیدا کردند.


نفرات برتر روز پایانی به شرح زیر است:

پسران

کاتا انفرادی زیر 21 سال:
1. متین زارع از استان تهران
2. صدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی
3. امیر حسن معین الدینی از استان کرمان(صنعت مس رفسنجان)
3. محمد حسین خدادادی از استان اصفهان

وزن 76- جوانان:
1. پویان خنک‌دار طارسی از استان مازندران
2. متین کمالی اصل از استان البرز
3. سید علی موسوی نور از استان خوزستان
3. محمد مهدی مقصودی ماجلان

نفرات منتخب کادر فنی:
1.محمد عرفان عسکری‌پور از استان کرمان
2.امیر عباس کاووسی از استان لرستان


وزن 76+ جوانان:
1. امیرحسین کولایی از استان کرمانشاه
2. بنیامین ابراهیم زاده از استان آذربایجان شرقی
3. ابوالفضل بیات از استان کرمانشاه
3. محمد همایونی از استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)

نفرات منتخب کادر فنی:
1.سپهر دارابی از استان ایلام
2.محمد آزاد سعیدی از استان زنجان


وزن 55- زیر 21 سال:
1.محمد گودرزیان از استان لرستان (باشگاه پاس فراجا)
2.محمد رضا سواری از استان اصفهان
3. پوریا تنگ دویی از استان کرمان
3. مسلم غلامعلی زاده از استان خراسان جنوبی

نفر منتخب کادر فنی:
1. محمد حسین شیرصفت از استان فارس


وزن 60- زیر 21 سال:
1.مهدی کاظمی بیجاربنه از استان گیلان
2.محمد رضا اسمعیلی خانی از استان همدان
3.امیر حسین بمان زاده از استان یزد
3.علی غلامی از استان البرز

نفر منتخب کادر فنی:
1. مرتضی کریمی از استان البرز
2. معراج محمدی از استان قزوین

وزن 67- زیر 21 سال:
1.امیررضا برزویی از استان کرمانشاه
2. رضا تقی خانی از استان همدان
3. محمد روشندل از استان اصفهان
3.هادی کیانی از استان آذربایجان غربی

نفر منتخب کادر فنی:
1.محمد نجفی نژاد از استان هرمزگان


وزن 75- زیر 21 سال:
1.ابوالفضل گودرزی از استان لرستان(باشگاه پاس فراجا)
2. محمد مهدی مهاجری از استان کرمان(باشگاه پاس فراجا)
3. ابوالفضل صفری نژاد از استان گیلان
3.علی نوروزی از استان گیلان

نفر منتخب کادر فنی:
1.بهزاد سلطان زاده از استان قم


وزن 84- زیر 21 سال:
1. علی توکلی از استان تهران(باشگاه فرهنگی ورزشی میهن)
2. کامران بصیری از استان مرکزی
3. علیرضا رضایتی از استان فارس (باشگاه پاس فراجا)
3. سهیل میدان رو از استان آذربایجان غربی


وزن 84+ زیر 21 سال:
1. محمود نعمتی از استان قم (باشگاه پاس فراجا)
2. ایمان برز علی از استان گلستان
3. مهدی گنج زاده از استان تهران (باشگاه فرهنگی ورزشی میهن)
3. طاها بشاورد از استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)

دختران


نفرات برتر روز پایانی به شرح زیر است:

کاتا انفرادی زیر 21 سال:
1. ملیکا عزتی از استان تهران
2. زینب السادات حسینی از استان تهران
3. تینا شعبانی از استان اصفهان
3.سپیده امینی از استان تهران

وزن 50- زیر 21 سال:
1. معصومه محسنیان از استان مازندران
2. ستایش نادری از استان کرمانشاه
3‌. فائزه طوسی از استان البرز
3. زینب جعفرنژاد از استان تهران

نفرات منتخب کادر فنی:
1.کیمیا فاتح از استان یزد
2. مهدیه عباسی از استان گیلان


وزن 55- زیر 21 سال:
1. مرجان ملک پور از استان تهران
2. فاطمه یوسفی از استان اصفهان
3. سیده سوده خلیلی از استان مازندران
3. بهار حضرت بگی از استان خوزستان

نفرات منتخب کادر فنی:
1. تینا نصیری از استان البرز

وزن 61- زیر 21 سال:
1. آتوسا گلشادنژاد از استان کرمانشاه
2. حدیث حسن زاده از استان مازندران
3. فاطمه فلاح مرسلی از استان قزوین
3. فرنوش نورصبحی از استان اصفهان

نفرات منتخب کادرفنی:
1.نفیسه عبدی از استان تهران

وزن 68- زیر 21 سال:
1. حنانه صالحی از استان مازندران
2. هنگامه بی غم از استان گیلان
3. فاطمه بداق از استان لرستان
3. نرگس جعفری از استان زنجان

نفرات منتخب کادر فنی:
1. زهرا علیزاده از استان تهران

وزن 68+ زیر 21 سال:
1. کیمیا یوسفی از استان مازندران
2. ملیکا خسروی از استان فارس
3. ستایش صالحی از استان مرکزی
3. سارینا فتحی از استان لرستان

نفرات منتخب کادر فنی:
1. هانیه هاشمی از استان مازندران


رقابت‌های قهرمانی آسیا 2022 طی روزهای 25 لغایت 29 آذر 1401 در تاشکند ازبکستان برگزار شد.


انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
فلای تو دی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
triboon
بلیط هواپیما
بانک کارآفرین