پایان ثبت‌نام انتخابات کمیته ملی المپیک/ ۳۱ نفر نام‌نویسی کردند/ عدم حضور سجادی و صالحی‌امیری

پایان ثبت‌نام انتخابات کمیته ملی المپیک/ 31 نفر نام‌نویسی کردند/ عدم حضور سجادی و صالحی‌امیری

در آخرین روز از مهلت ثبت‌نام در انتخابات کمیته ملی المپیک، ۵ نفر برای انتخابات نام‌نویسی کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرایند ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات کمیته ملی المپیک از صبح روز چهارشنبه 5 مرداد آغاز شد و تا 20 مرداد ماه( امروز) ادامه داشت.

اسامی نفراتی که ثبت‌نام کرده‌اند به‌شرح زیر است:

1- هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو (پست‌های ریاست و هیئت اجرایی)

2- محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون (پست هیئت اجرایی)

3- آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو (پست‌های ریاست و هیئت اجرایی)

4- مهدی علی‌نژاد عضو هیئت رئیسه فدراسیون ووشو (پست ریاست)

5- محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک (پست ریاست)

6- غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان (پست هیئت اجرایی)

7- مهرداد علی‌قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز (پست هیئت اجرایی)

8- عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی (پست هیئت اجرایی)

9- فضل‌الله باقرزاده، سرپرست فدراسیون شمشیربازی و نایب‌رئیس کمیته ملی المپیک (پست‌های ریاست و نایب‌رئیسی)

10- غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی (پست نایب‌رئیسی)

11- مهدی گودرزی رئیس فدراسیون سه‌گانه (پست هیئت اجرایی)

12- علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال (پست هیئت اجرایی)

13- علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی (پست هیئت اجرایی)

14- مجید کیهانی خبره ورزشی (پست نایب‌رئیسی)

15- محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال (پست هیئت اجرایی)

16- مهین فرهادی‌زاد خبره ورزشی (پست نایب‌رئیسی)

17- داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس (پست هیئت اجرایی)

18- مجید شایسته خبره ورزشی (پست ریاست)

19- بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی (پست‌های ریاست و هیئت اجرایی)

20- مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت(پست هیئت اجرایی)

21-عبدالمهدی نصیرزاده عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی(پست هیئت اجرایی)

22-عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی(پست نایب رئیسی)

23-مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی(پست هیئت اجرایی)

24-محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو(پست هیئت اجرایی)

25- حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف(پست هیئت اجرایی)

26- جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال(پست هیئت اجرایی)

27- حسن رنگرز نمایده باشگاه نساجی(پست نایب رئیسی)

28-غلامعلی محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی(پست هیئت اجرایی)

29-مهرعلی باران‌چشمه رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای(پست نایب رئیسی)

30-کیکاووس سعیدی رئیس آکادمی ملی المپیک(پست ریاست و نایب رئیسی)

31-هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس(پست نایب رئیسی)

به گزارش تسنیم، با پایان زمان ثبت‌نام حمید سجادی وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری در انتخابات ثبت‌نام نکردند.

اسامی کاندیداها به تفکیک پست‌ها به شرح زیر است:

* ریاست

هادی ساعی، آرش میراسماعیلی، مهدی علی‌نژاد، محمود خسروی وفا، فضل‌الله باقرزاده، بهرام قدیمی، مجید شایسته، کیکاووس سعیدی 

* نایب رئیسی

فضل‌الله باقرزاده، غلامرضا نوروزی، مجید کیهانی، مهین فرهادی‌زاد، عباس اورسجی، حسن رنگرز، مهر علی باران چشمه، کیکاووس سعیدی، هاشم اسکندری

* هیئت اجرایی

محمدرضا داورزنی، مجید هنرجو، داوود عزیزی، بهرام قدیمی، علیرضا سهرابیان، علیرضا پاکدل، مهدی گودرزی، محمدرضا پوریا، آرش میراسماعیلی، غلامرضا شعبانی‌بهار، مهرداد علی‌قارداشی، عباس نظریان، عبدالمهدی نصیرزاده، محسن رضوانی، حمید عزیزی، جواد داوری، محمد علیپور، مرتضی قربانی.

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
فلای تو دی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
triboon
بلیط هواپیما
بانک کارآفرین